Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Heroes III na telefonie z Androidem

04.03.2015 22:39
BliBs_Pl
1
BliBs_Pl
81
Weltschmerz

Heroes III na telefonie z Androidem

Witam!
Od dawna chodzi mi po głowie granie w trzecią część cyklu HoMM na moim telefonie. Wiem, że istnieje aplikacja, która to właśnie umożliwia, ale mam pewien problem. Posiadam pudełkową wersję gry (Heroes I-IV Complete, chyba Ubisoft Exclusive), która niestety wymaga płyty w napędzie do działania. Na komputerze mam wgrany mod HD, który umożliwia obejście tego, ale niestety na telefonie domyślam się, że to nie zadziała. Zwracam się więc do Was - czy ktoś wie, czy da się to jakoś obejść czy jednak muszę zakupić grę jeszcze raz, ale tym razem na GOGu?

04.03.2015 22:54
2
odpowiedz
Domsiek
61
Konsul

Podbijam. Jestem laikiem w tych sprawach:( jak zalatwic sobie heroes na lg g2?

04.03.2015 23:04
Dragon_666
3
odpowiedz
Dragon_666
70
Get Twiztid
Wideo

No i co z tego, ze na kompie wymaga płyty? Na androida pobierasz apkę, a do aplikacji kopiujesz tylko trzy katalogi z gry. Te katalogi w 90% będą takie same.

Calkiem spoko instruktarz
https://www.youtube.com/watch?v=ONaum8DGtkQ
Ja sam smigam na VCMI, czasem wykrzaczy (maly problem, zaraz odpalisz jeszcze raz), ale nie oszukujmy sie na smefronach caly dzien grac nie bedziesz (bo bateria ci na to nie pozwoli :) )

@down
hahahaha
poczytaj komentarze.
Moze jak to ogarna to bedzie smigac dobrze, kiedys.

04.03.2015 23:09
4
odpowiedz
zanonimizowany1027378
0
Pretorianin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.mightandmagic.heroesiii&hl=pl

Kupujesz, masz HD, zero problemów, grę idealnie przystosowaną do smartfona.

05.03.2015 14:02
BliBs_Pl
5
odpowiedz
BliBs_Pl
81
Weltschmerz

Okej. Dziękuję, Dragonie_666.

@grontix
Chyba sobie kpisz, że będę płacił ponad 40 złotych za okrojony port, który dodatkowo jest mocno zbugowany. Szczególnie, gdy alternatywą jest fanowska aplikacja, która jest darmowa.

Forum: Heroes III na telefonie z Androidem