Heroes Over Europe
Ciekawe co z tego będzie. Dziwne, że nikt nawet nie słyszał o tej grze.
nie piepszcie ze kolejny arcade juz tego niemoge zniesc kiedy powstanie lepszy symulator od IL2 albo od CFS 3?
Popieram, powinni kontynuować IŁ-2
[2][3] popieram
IŁ - 2 Birds of Prey nadciąga, więc się nie martwcie :P
A poza tym zapomnieliście wymienić Lock On'a ^^
pewnie o Polakach walczących w dywizjonie 303 i pozostałych nic nie będzie a Polacy odegrali znaczącą role w bitwie o Anglię ale pewnie każdy zapomniał
no chyba nie powiesz że nie słyszałeś i grałeś w "Heroes of the Pacific"
Zapowiada sie fajnie poczekam:D
To bedzie symulator, czy nastepny H.A.W.X ??
Następny HAWX :) I bardzo się z tego cieszę....nie ma na prawdę wys. budżetowej i dobrej arcade'ówki prócz Blazing Angels podczas II WŚ.
jak dla mnie gra jest biedna i na starcie przegrywa ze sturmovikiem ktory wyszedl 2 tygodnie szybciej. zle sie wstrzelili z wydaniem.
Jest pewna misja gdzie lata sie samolotem z bomba i rozwalić trzeba stacje radiowe, a później trzeba coś zrobić z pięcioma obiektami w Berlinie o co chodzi bo się zaciąłem ?
Je także musisz zbombardować. Najlepiej robić to w lekkim locie nurkującym przy sporej prędkości. Nie możesz też być zbyt wysoko.
Celownik wcale nie musi zmienić koloru na czerwony aby rozwalić cele.
Końcówka misji jest fajna...może nierealistyczna, ale w iście hollywoodzkim stylu. ;)
Btw. ogólnie cała gierka nie ma nic wspólnego z realizmem, ale w końcu chodzi o dobrą zabawę.
Oki dzięki xD A tak ogólnie to gra jest spoko można się w niej oderwać od typowych gatunków gier xD
Też mam ale jeszcze nie odpaliłem. Mam nadzieje, że grywalnością podoła chociażby Blazing Angels. Ale prawdą jest, że nie robią za dużo prawdziwych symulatorów. Lepszy rydz niz nic:)
Ehh myślałem że o tej gierce będzie głośniej.A tu ani recenzji nie ma,komentarzy też ledwo co.Troche szkoda bo na prawde myślełem że o wiele więcej ludzi sie tym zainteresuje.
Czy w tej grze można grać Niemcami zawsze chciałem choc raz zagrać i zaatakować np. bombowce B-17
Gierka nawet fajna, troszkę za krótka i brakuje widoku z kokpitu samolotu. Bardzo dobrze odwzorowane samoloty.
mam gre i mi sie podoba.Nawet niezła
Chyba nikt w ta gre nie gral,a szczegolnie recenzent GOLa,piszac ze cyt.:"akcje obserwujemy z bezposrednio z bardzo dokladnie odwzorowanego kokpitu",gdy tymczasem nie da sie tego zrobic,bo widok jest tylko zza ogona samolotu.To straszne nieporozumienie gdy leci sie samolotem i nie wiadomo jak szybko,jak dakeko od ziemi i w jakiej pozycji.Grafika jest spoko,dzwiek tez,nawet fabula nie najgorsza,ale reszta...Kto wymyslil misje w ktorych mam w pojedynke obronic Skrzydlo Bombowe przed setka napastnikow (zestrzelilem sam 66 mysliwcow,straty Latajacych Fortec powyzej 50%).Albo dwa uszkodzone bombowce przed 12 mysliwcami z ktorych 3 to asy w tym jeden boss.To jest chore,bo Sturmovika,Ace Combat 6 czy H.A.W.X.a 2 przeszedlem na trybie Ace,a tu nie moge ukonczyc niektorych misji na poziomie Rookie. No i umieszczenie przepustnicy i steru kierunku na tym samym analogu-masakra!Nie wystawiam zadnej oceny bo takiej po prostu nie ma.Oby wiecej cos takiego sie nie powtorzylo.
Niemcami możesz zagrać np. w Air Conflict. Nisko budżetówka ale daje radę.
Wyszedł jakiś patch poprawiający błędy? Np. zmiana możliwości sterowania czy chociażby możliwość prawidłowego zmieniania ustawień graficznych? Bo w ustawieniach występują te same słowa w każdej opcji. Grafikę trzeba ustawiać w ciemno.
Świetna! Powinna to być strategia z logiką a nie zręcznościówka! Moja ocena to 6/10
również i ja oceniam grę 6/10.
Największą bolączką gry jest nuda i schematyczność, która atakuje po 2-3 misjach, należy również wspomnieć o naszych skrzydłowych którzy w rzeczywistości robią za tło, w żaden sposób nie przyczyniając się do zwycięstwa - jednym słowem walczymy sami. Niestety samodzielna walka daje się wy znaki w misjach eskortowych (szczególnie 2 misja w kampanii amerykańskiej).
Gra jest ok, ale gramy praktycznie sami bo nasi ,, pomocnicy '' tylko latają w koło. Najgorzej jest gdy trzeba eskortowac.
Szkoda, że nie została wydana w Polsce po polsku, bo ogółem gra fajna jest.