Tylko dla widzów z silną psychą. Najmocniejsze thrillery psychologiczne
Faktycznie - Wyspa tajemnic jest jednym z lepszych filmów z tych tutaj wymienionych. Oglądałem ja dawno temu a do dziś wzbudza moje emocje. Szkoda tylko ze ta opowieść skończyła się tak a nie inaczej. 11/10.
"Rquiem..." nie jest thrillerem, więc nie pasuje do tej listy.
Zaraz zaraz... Jestem przecież na gry-online i spodziewałem się że poczytam o thrillerach w rodzaju Heavy Rain a widzę tu kolejne subiektywne zestawienie filmów. Dlaczego dziś wszystkie portale muszą pisać o wszystkim? Czemu gry-online nie może pisać tylko o grach?
A może dlatego, że ta firma posiada również strony poświęcone filmom? To po 1. a po drugie zwykle artykuły są połączone w 1 i mimo że to jest na golu, to jednak jest to też filmomaniak. A po 3. nie żeby coś, ale ten artykuł akurat był oznaczony wyrażnie jako artykuł z tego działu, a ty w to wszedłeś. Nawet już sam tytuł już mówi, że to o filmach. Po prostu całkowicie ślepo wszedłeś w ten artykuł artykuł. Mimo wszystkiego, wszedłeś tutaj tylko po to, żeby tutaj ponarzekać. Nie szkoda ci czasu, naprawdę nie jest ci wstyd? To już brzmi jak jakaś poważna choroba.
Może zróbcie www.film-online.pl i tam wypisujcie pasjonujące recenzje i zestawienia staroci i nowości. Ludzie wchodzą na główną stronę i nagle się okazuje że na 12 niusów połowa dotyczy filmów. Coś jest nie tak.
Via Tenor
Już mają Filmomaniaka, ale z jakiegoś powodu dalej publikują tego typu tresci na GOLu.
Dobra lista - widziałem wszystkie. Dla mnie każdy z tych tytułów to minimum 8/10, a niektóre ocierają się o "dychę".
Od siebie dodam swoją topkę thrillerów
1 Dziewczyna z tatuażem (2011)
2 Labirynt (2013)
3 Tożsamość (2003)
4 Odcięci (Abgeschnitten) 2018 Niemiecka produkcja
5 Zabójcy bażantów (Fasandrćberne) Duńska produkcja (2014).
6 Jestem Mordercą (2016) Polski film
7 Gad (Reptile 2023) niedawno wyszedł na netfiksie.
8 Kartoteka 64 (2018) Duńska produkcja 2018.
9 Przepowiednia (2002)
10 MR 73 (2008) Francuska produkcja.