Ubisoft poszedł w jakość - podsumowanie Ubisoft Forward
Jestem trochę zaskoczony, bo sam stawiałem na pokaz MS / Bethesda jako faworyta, ale jak dla mnie Ubi pozamiatało tegoroczne nie-E3, zwłaszcza tym Star Wars Outlaws :).
Dziwna to był konfa z jednej strony kupa żenady rodem z konami 2010, a z drugiej strony wreszcie prezentacja gier z aktualnymi niepociętymi gameplayami
Ta, jakość, przypominam że oni przesunęli premierę WDL o ponad rok żeby popracować nad JAKOŚCIĄ a i tak gra okazała się totalnym syfem :)
Nie jest źle, Ubi odświeża stare marki. Fani Prince of Persia mają na co czekać.
Widziałeś jak wygląda ten PoP?
Wiesz co piszesz w ogóle?
Tak widziałem, jest to ukłon dla starszych fanów pamietających wersje z 89 ;)
Pierwszy raz widzę żeby książę miał jakiegoś irokeza.
Dla mnie jedynym słusznym jest ten z trylogii PC, Duszy Wojownika i DT.
Fajnie zagrał go też Jake Gyllenhaal ale z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu ten film nie zarobił zbyt wiele, a szkoda bo był przyjemnym widowiskiem.
Eee nie zgodzę się w ogóle. To było parę ładnych filmików nazwanych gameplayem z wiadomych powodów i ostra przynęta nostalgii.
Konfa nie była zła. Ale tak liczyłem że na koniec przywalą z bomby atomowej i zapowiedzą nowego Splinter Cella. To by zamiotło wszystkich. Szkoda :)
Tak wazyatko w stylu ubi, czyli więcej tego samego. Liczyłem na jakiś konkretny nowy tytuł
Mocno zdziwiła mnie obecność Phila na publiczności - czyżby mrugnięcie okiem w kierunku zakupu Ubi przez micro po wyprostowaniu spraw z AB?
Te ich gry wyglądają jak robione na Switcha. Do tego bardzo przeciętnie. Awatar będzie nowym Far Cry jak nic. Assassins Creed to już do porzygu a Outlaw wygląda jak podróbka Łotra 1 od gości co chociaż potrafią zrobić angażujący gameplay starczacy na całą fabułę (nie to co seria AC, której nie przeszedłem żadnej części po Black Flagu do końca, tak wieje sandałem).
Widać, że artykuły o nowych gra Ubi pod sponsoring.
A steama olali. W sumie nawet nie wiedziałem że UBI ma pokaż z racji że grubas nawet owego nie pokazał u siebie
gdyby nie pokazy z AC i Avatara to może i miałbym podobne zdanie ale te dwie gry to wyjątkowe crapy na przedstawionych materiałach. AC wygląda jak gra indie i stworzona na szybko aż żal patrzeć, Avatar tyle lat w dewelopingu a strzelanie i znaczniki takie że aż oczy krwawią. Najważniejsze jednak że Star Wars wygląda jak olbrzymia gra AAA z b. dużym budżetem i to jest jakby najważniejsze podsumowanie tej prezentacji. Prince na switch też będzie dawał radę bo fajnie wygląda jako platformówka.
Bardzo dobre prezentacje. Niby oczywiste ale spójne. Cieszę się że znalazłem coś dla siebie:
Assassin’s Creed: Mirage
Prince of Persia: The Lost Crown
Star Wars: Outlaws
The Crew Motorfest
Serio? Jakość? Szkoda, że nie w gameplay i klimat. No OK, czysto gameplayowo Prince się broni, ale już ten Primal on Pandora, Division w świecie SW bez SW (nawet jeśli strzelanki TPP od Ubi od lat są gameplayowo solidne)... Jestem zdziwiony, ale czuję się podobnie rozczarowany jak po innych konferencjach, choć cały czas Ubi kibicuję