Alec Baldwin wycofuje się z życia publicznego
Ciekawi mnie tylko czy rzeczywiście jest aż tak załamany i musi się wycofać , czy sztab jego prawników wpadł na pomysł żeby się na trochę zaszył aż sprawa się uspokoi. A może to i to?
Z tego co gdzies czytalem to on był też producentem tego filmu i poczęsci ponosi odpowiedzialnośc za tę sytuację. W dodatku wypływa teraz sporo informacji o złej atmosferze panującej na planie i że ekipa pracowała w kiepskich warunkach. Mogą postawić mu zarzuty o niedopełnienie obowiazków oraz nieumyślne spowodowanie śmierci.
To stany, jak mu udowodnia, ze zjebal (a jako producent mial wplyw lub przymykal oko na rozne wydarzenia na planie filmowym) to idzie do pierdla albo ma kilka milionow w plecy.
Jakbym mial dostep do tylu prawnikow co on, to tez bym sie wycofal i gral 'ojej, co to sie stalo'
"Jakbym mial dostep do tylu prawnikow co on, to tez bym sie wycofal i gral 'ojej, co to sie stalo'"
W tym momencie wystawiasz opinię sobie, a nie zainteresowanemu.
Ihnternet albo gry wam już tak zryły mózgi, że uważacie, że zastrzelenie w takiej sytuacji drugiego człowieka, i to bliskiego znajomego, nie zostawia śladów na psychice i kompletnie nie dewastuje emocjonalnie? Nikt normalny przecież po takim wydarzeniu nie wraca do normalnego życia jak gdyby nigdy nic.
Zgadza się nikt normalny. Ja nie wiem czy Pan Baldwin jest normalny, bo go osobiście nie znam więc chyba nakrzyczałeś na nas na wyrost.
Aha, piszesz, że nie znasz gościa i nie wiesz czy jest normalny, ale z Twoich komentarzy wynika, że w zasadzie uznałeś już, że normalny nie jest. F*ck logic.
To ten typ, który kilka lat temu pobił Polaka rodaka swojego sąsiada, który zwrócił mu uwagę? Karma, bicz!
Póki co wszyscy zakładają, że to wypadek. A ja uważam, że w tej sytuacji należolby się przyjrzeć kilku kwestiom. Po pierwsze. Czy Baldwin nie miał romansu ze zmarłą. Może chciała to ujawnić? Po drugie. W zdarzeniu ranny jest też też reżser. Mógł coś wiedzieć. Możliwe jest też to, że to z nim spotykała się ta kobieta, a Baldwin był zazdrosny bo go odrzuciła. Coś dziwnie o nim cisza. Powinni chłopa pilnować w tym szpitalu.
Tak sobie myślę, że niechcący to można postrzelić jedną osobę i strzelić raz . Ale żeby postrzelić niechcący dwie? Z czego jedna umiera.
Nie oskarżam Aleca. Ale to on strzelał i jak na razie tylko tyle wiadomo na pewno.
Było wspomniane, że użycia broni wymagała kręcona scena. Ale przecież podczas kręcenia scen aktorzy celują do siebie. A według ustaleń szeryfa Badein celował w kamerę. Dużo jest niejasności, bardzo dużo.
No co Ty. Czemu żart? To tylko luźna teoria. Nikogo nie oskarżam. Po prostu jak do tej pory niewiele wiadomo, a przy tak poważnych sprawach wszystko należy brać pod uwagę. Choćby rzeczy które wydawać by się mogły nieprawdopodobne.
Dla ułatwienia dodam, że setkach filmów jest ujęcie strzału w kamerę.
Jednak tutaj nie wiemy jak było. Poza tym oberwał też reżyser. Będę stał przy swoim. Należy delikatnie ale dokładnie rozpatrzyć wszelkie możliwości.
Winna jest jedna osoba : Hannah Gutierrez, - główna "zbrojmistrz-yni" - w ramach nudzenia się na planie, załadowała broń filmową ostrą amunicją i poszła strzelać do puszek ! Tak serio odwaliła coś takiego !
Po zabawie naładowana ostrą amunicją broń trafiła na wózek filmowy, jako jedna z trzech - gdzie z tego wózka podał Dave Halls ( czy powinien sprawdzić po raz drugi kwestia sporna - po to maja zbrojmistrza) którą określił ją jako "zimną broń" (czyli bezpieczną) bo uwierzył zbrojmistrz-yni że umie przygotować broń ( jak widać jednak nie)
i tyle..
Z czego zbrojmistrz-yni to osoba od kilku(nastu) takich zdarzeń i drobnych wypadków
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10134763/Rust-armorer-subject-numerous-complaints-previous-film-infuriated-star-Nicolas-Cage.html
Ale za to ma piękne kolorowe włosy i tatuaże oraz związana jest podobno z środowiskami LGBT wiec kara będzie symboliczna o ile będzie ;)
O wielu rzeczach o których piszesz nie wiedziałem, więc podszedłem do sprawy z zupełnie innej strony, z czystą kartą :) Zawsze lubiłem sprawy kryminalne. Tylko to nie jest tak, że wszędzie węszę spisek Diabełku. Po prostu zawsze biorę pod uwagę wszelki możliwości :)
Ale za to ma piękne kolorowe włosy i tatuaże oraz związana jest podobno z środowiskami LGBT wiec kara będzie symboliczna o ile będzie ;) W punkt :)