Witam, niedawno zakupiłem wiedzmina 3 na steamie (samą podstawke) i tak zacząłem gre. Po jakimś czasie gry zobaczyłem że pakiet dodatków na steamie jest tańszy i go kupiłem i zainstalowałem. Wczoraj przeszedłem gre i chciałem zacząć któryś z dodatków krew i wino lub serce z kamienia lecz gra jakby mi nie wykrywa tych dodatków. Mam zainstalowane dodatki nawet dwa razy instalowałem a gre mam w wersji 1.32. Gdy klikam w nową gre to tak jakbym po prostu nie miał tych dlc. Sprawdzałem też spójność plików gry ale to nic nie dało. Co zrobić?
Dodatki w wiedźminie nie działają na zasadzie „kliknę w ikonkę dodatku”, tylko są zaszyte w podstawce i odpalają się dopiero po wzięciu odpowiedniego zadania z tablicy ogłoszeń afair.
Tak ale z tego co wiem to też powinienem mieć opcje rozpoczęcia dodatku w opcji nowej gry lecz gdy tam wchodzę to nic nie mam prócz wyłączenia lub włączenia czegoś.
sprawdź czy steam je zainstalował a jak nie to zrób spójność plików to zainstaluje, jak włączysz W3 to dodatki będą wyświetlone jako zainstalowane z opisami tak jak na screenie obok.
Pisze mi że mam zainstalowane lecz w samej grze pisze że są dostępne a spójność plików już robiłem i nic.
To o co ci chodzi skoro masz zainstalowane i są dostępne?