Moim zdaniem bardzo fajna!. Na imprezke w sam raz!
https://www.youtube.com/watch?v=JaUAIIx-9Pw
Jak dobrze, że na youtubie są jeszcze łapy w dół. Jak się przez przypadek wejdzie w coś tak żenującego to łapka w dół wystarczy, by takie potworności nie zalały proponowanych filmów do obejrzenia.
Bardzo fajna.
Możecie się śmiać ale moja koleżanka 23 lata po studiach pedagogicznych
słucha tego typu muzyki
Komentarze typu muzyka dla podstawówki a na koncercie 18+ only i pełny club
tak splugawić podkład Better Off Alone, a żeby cię ...
Nieodparcie kojarzy mi się z dalszą rodziną z Białegostoku. Tam tego typu twórczość słychać nawet w kościołach (ale tylko katolickich, w prawosławnych leci Don Wasyl), a gdy stanie się na czerwonym świetle, z lewej i z prawej, z otwartych okien (nawet między wrześniem a kwietniem, gdy w okolicy jest minus dwadzieścia) Golfów dwójek i tuningowanych Calibr w LPG dochodzą dokładnie takie rytmy w stylu Cypisa albo Karamby przekładane co jakisz czas "Afryką", tyle że w wykonaniu Skanera, a nie Toto. W sumie nic dziwnego, kiedyś mudżina z tego pamiętnego teledysku widziałem właśnie na Alei Piłsudskiego w Białymstoku, jak jechał swoim żółtym Hummerem, zatem słuchanie Skanera i Boys uznaje się na Podlasiu za lokalny patriotyzm, a "Miała matka syna" to hymn każdej podstawówki w regionie. Tam do takiej muzyki bawią się wszyscy i dlatego Podlasie musi zostac zniszczone.
Ale zapędziłem się w dygresji, a miałem o samej kompozycji - jak ktoś podpieprza sample z "Better off alone", które jest jednym z najbardziej prymitywnych, prostackich i zajechanych jak portowa dziwka patupajców przełomu wieków (tylko Scooter i Da Rude są wyświechtani mocniej) i jeszcze składa rytmikę w tak kiepski sposób, to nie mam do niego szacunku. To już nie jest linia najmniejszego oporu, to jest poziom assetswapowego szrotu ze Steama.
Nie lubiłem i nie lubię takiej muzyki.