Siema lubię rpgi i ogólnie gry z klimatem no i grywalne dosyć żeby dostarczały tego że gdzieś zmierzamy. Lubie system nagrody chce wiedziec że robie postępy. Również główny warunek to fabułą musi być, nie musi być ona na pierwszym miejscu ale świat gry musi mieć historie. Mogą być inne gatunki gier strzelanki itp ale zwróccie uwage czy jest tam fabuła i można troche pozbierać :D
Nier, Drakengard, Yakuzy, Soulsy, TLoU, RDR, Mass Effecty, Tales'y, Bioshocki, MGSy, NNK, LA Noir to tak na szybko - jest w co grać :)
Cokolwiek, czy tylko exclusivy? Z rpg no to masz Demon's Souls (i Dark Souls), jeśli lubisz jrpg to jakiś Final Fantasy, Nier Gestalt, Kingdom Heartsy, Ni no Kuni. Z innych no to przede wszystkim The Last of Us i seria Uncharted, seria Metal Gear Solid (który mocno fabułą stoi, a i gameplay jest dobry), inFamous, Heavy Rain, God of War, remastery Ico i Shadow of the Colossus (szczególnie ten drugi warty uwagi), Red Dead Redemption, Killzone, Resistance, Heavenly Sword, Ratchet & Clank. Z horrorów Siren i Silent Hille, z wyścigów przede wszystkim MotorStorm.
Ja Polecam: Eternal Sonata. Gra w której wcielisz się w postać Fryderyka Chopina aby uratować jrpegowy świat.
www.youtube.com/watch?v=jWTl8Bfu6ow
ps. Wymowa "orzeł biały" wymiata xD