Netflix, HBO, Samsung, RTV - to wszystko ciekawe tematy, bardzo chętnie o nich czytam i nadal będę czytał.
Ale w takim razie gdzie teraz warto się przenieść żeby poczytać newsy o grach?
Że też zacytuje największego myśliciela GOLa.
"W kapitalizmie serwis ma pisac takie tresci, ktore sie czytaja. A ze czyta sie Wiedzmin 3 i erotyka - win spoleczenstwo. Lub nie win, ja nie mam problemu z tymi tematami.
W twoim ulubionym komunizmie wyglada to zgola odmiennie. Serwis bankrutuje, doplacajace do niego panstwo bankrutuje, a mlodziez z rozrywek ma zabawy w to kto sobie wyzej podciagnie moszne"
I gdzie tu widzisz sprzeczność? To ciekawe tematy i chętnie je czytam, ale skoro największa strona o grach zmienia profil doboru tekstów, to jestem ciekawy gdzie się teraz czyta o grach
Konfucjusz?
A to jest całkiem dobre pytanie i się dołączam
Może dziś jest jakaś straszna posucha w świecie gier. Wolę już takie wiadomości, niż kolejne nic nie znaczące na temat wiedźmina.
Mohejondro, ale czemu się dziwisz? Wszystkie serwisy teraz upodabniają się do panujących trendów. Nawet lojalne wobec Playstation '' PS Site '' wprowadziło dział Switcha i Smartfonów i niewykluczone, że za jakiś czas PS Site zmieni się w takie PPE.
Nie ma i nie będzie już serwisu tylko dla graczy. Liczą się kliknięcia i wyświetlenia a im szerszy wachlarz tematów, tym większe zainteresowanie.
Youtuberom tez już zaczyna odpieprzać i zamiast skupić się na swoim contencie to biorą się za rzeczy o których nie mają pojęcia. Ale wiadomo im szerszy wachlarz...
Kiedyś internet był wielką wiedzą dla użytkownika a teraz jest wielkim bagnem i będzie coraz gorzej..
Pssite już się zmienił w ppe. Chyba kilka tyg temu był news że będą pisać o telefonach i filmach.
Teraz internet jest jeszcze większą wiedzą dla użytkownika, tyle że bagna też jest więcej.
www gram pl
Eurogamer?
Kiedyś neoGAF dla samych newsów (komentarze omijałem szerokim łukiem), może resetERA ale tam komentarze jeszcze gorsze.
Może też PC Gamer, RockPaperShotgun.
Cholera, niby strony internetowe ubiły prasę klasyczną ale obecnie ciężko znaleźć dobroą stronę która zagości w moich zakładkach na dłużej, ostatnio nawet część wyleciała bo ilość farmazonów czy skopany design strony hołdujący mobilne szmiry był odrzucający.
Racja. Eurogamer mogę z czystym sumieniem polecić. Nawet w komentarzach.
https: //www.reddit.com/r/Games/
https: //www.reddit.com/r/pcgaming/
https: //www.rockpapershotgun.com/
No i newsy na temat jedynego slusznego gatunku:
https: //www.rpgwatch.com/
http: //www.gamebanshee.com/
Na co innego szkoda tracic czasu. Zwlaszcza na polskie tlumaczenia, tlumaczen.
Choc moze sprawdze tego eurogamera?
Zakladam ze jezyk nie jest bariera.
tu czasem o grach piszą
www.netflix.com
www.hbo.pl
www.samsung.com/pl
www.euro.com.pl
A ja mam pytanie. A jakie newsy to by chciał czytać?
Jedyne co mnie interesuje to to, że jakaś gra ma wyjść kiedyś tam i tyle. Cała reszta to marketingowy bełkot mający nabijać hajp. Cała branża okołogrowa od dawna jest dla mnie skończona a czasy TSa i SSa już się nie wrócą.