Witam. Dość mocno zaintrygował mnie ten ten tytuł. Jednak mam pewne wątpliwości co do gry. Najważniejsze pytanie to czy będę czerpał przyjemność z gry grając wyłącznie samemu ? Podobno gra się najlepiej w trybie kooperacji ale niestety nie mam żadnego kompana do gry. Oraz jak z ogólną rozgrywką, jest ciekawa czy po jakimś czasie nudzi się ?
Do grania samemu średnio - fabuła cie nie wciągnie, a potem utkniesz na któryms levelu
Ale polska spolecznośc jest fajna, nawet jak zaczniesz samemu - w grze łatwo znajdziesz ludzi do gry, sa naprawde fajne narzedzia wbudowane, w Tower zobaczysz mnóstwo polskich, najdziwniejszych :) nicków :)
Do strajkow i tygodniowych misji jest matchmaking - zawsze z kims grasz, ludzi i gadania z nimi będziesz potrzebował głownie do rajdów - tam współpraca jest konieczna, nie mozna sie obijać
I musisz uważać, po bo skończeniu fabuły i rozpoczęciu gry o kolejne levele i loot - gra wciąga jak bagno :) nie ma chyba drugiego fpsa, w którym strzelanie daje aż tyle frajdy! Chciałbym, zeby gra mi sie znudzila, ale nie ma szans na razie... A tu jeszcze dodatek na horyzoncie..