Dragon Ball Z: Battle of Z | PS3
Huehue... 2014? A myślałem ze wyjdzie jeszcze w tym roku jak to gry Dragon Ball'a, które wychodzą co roku ^^
Nie sugerujcie sie datami GOLa
Miło by było jak by wsadzili w tą grę GT sage, brakuje mi Goku SSJ4 ze starego Budokai Tenkaichi 3.
wygląda tragicznie i raczej szału nie będzie. Ta gra się nie nadaje na więcej 1v1 i tyle w temacie.
Ciekawe, jak to będzie z specjalnymi atakami, tzn. kamehame itp.
W Riging Blast 2 za łatwo można je wykonywać.
Nie moge sie doczekać kiedy wyjdzie heh. Gra napewna warta zakupu ;)
Pojawił już się trailer ;). Zapowiada się naprawdę wyśmienicie!
Czy warta to się okaże po premierze
Multiplayer bedzie kox ale ja chce dbz takie jak ultimate tenkaichi :D
nareszcie gra dragon ball na ps3 która ma system walki jak budokai tenkaichi 3 i do tego ma coop dla 4 graczy i w
8 przez internet
Nie moge sie doczekac tego tytułu. Nigdy nie grałem w grę Dragon Ball na obecnej generacji konsol bo słyszałem ze są słabe więc w DB gram na ps2 które są naprawdę fajne. Jestem ciekaw jak wyjdzie z tą grą, kusi mnie tryb coop bo dla mnie możliwość zagrania wspólnie z bratem lub/i kuzynem czy wujkiem obok na kanapie to naprawdę bardzo duży plus. Zwłaszcza że lubie Dragon Balla. Mam nadzieje że wyjdzie z tego porządna gra. Jedyne co mi sie jak narazie nie podoba to grafika. W Budokai Tenkaichi 2 i 3 jest o wiele fajniejsza. Tam wygląda prawie tak jak w bajce a w Battle of Z wygląda bardziej jak w tych nowych nie rysunkowych a komputerowych bajkach czyli np Shrek i takie tam. Nie wiem czy to dobre przykłady ale tak mi sie skojarzyło. Bardziej podoba mi sie rysunkowa grafika bo w takiej grze bardziej by to pasowało.
PS: Goku najlepszy, Vegeta to syf :D
(kapitan krwotok)
w co op nie da się grać na jednej konsoli trzeba grać przez internet w coop ja też bym woał zeby było na jednej konsoli ale trudno
ma system walki jak budokai tenkaichi 3
Że co....???
Ta gra przy premierze będzie robiona mniej więcej 3 lata od poprzedniej części, a oni nam dają zaledwie 70 postaci z dziwnym systemem walki oraz kilkoma atakami na krzyż no i oczywiście olanie filmówek oraz Dragon Ball GT.... Firma Namco Bandai dyma fanów ile wlezie, bo nie umieją zrobić gry, które anime zakończyło się wieki temu. Ten sam zabieg zaczynają z fanami Naruciaka ostatni Storm to pogrom i śmiech na sali.
Tutaj nie oczekuję jakiś rewelacji no chyba, że planują patche/DLC z postaciami, ale Namco się prędzej zesra niż takie coś zrobi.
(Db mafia)
nie moźna tak krytykować gry która nawet nie wyszła
70 postaci to jak dla mnie i tak dużo. W Tenkaichi 3 jest chyba ze 160 albo wiecej, nawet nie zagrałem wszystkimi a gre mam od 3 lat. Lepiej żeby się przyłożyli do rozgrywki i dali fajny story mode. A jak coop tylko przez neta to strasznie chujowo. Myślałem że będę z bratem grał i będzie super a tu takie rozczarowanie. Nikt z moich kumpli którzy mają ps3 nie lubią Dragon Balla wiec musiałbym z obcymi ludźmi grać a tego nie lubię.
Jak nie przecież:
1. Gra robiona przez tyle lat powinna prezentować coś wyjątkowego
2. Poziom pracy wygląda na średniaka
3. Namco olewa moczem Dragon Ball'e na ta generację. Wystarczyło do serii Raging Blast dodaniu Story oraz postaci z DB GT i mili by gruby hajs i zadowolonych fanów
4. Namco zaczyna pokazywać nieprawdę w swoich materiałach przykład Naruto Storm 3.
5. Jeśli to ostatni DBZ na tą generacje to odnoszę się do punktu pierwszego.
Dziwne, że na PS2 potrafili robić zajebiste gry co roku, a teraz byle by kasę tłuc na fanach...
(DB Mafia)
ja bym chciał tylko
1.zniszczenia w czasie walki
2.dobrą historie
3.dobry system walki
4.postacie z dragon ball gt
jeśli spełnią te wszystkie rzeczy to będzie dobre pożegnanie dragon balla na ps3
Twój czwarty punkt odpada. Baa z Filmówek DBZ będzie raptem z jakieś 5 postaci. Co do systemu nie jest podobny do Budokai Tenkaichi po prostu mamy czysto Arcade znane z Japońskich konsol coś jak Dragon Ball Heroes. Może System bedzie dobry jeżeli chodzi o combosy, ale strasznie ograniczy to super ataki i ultimaty. W Raging Blast 2 było cacy. Użycie 5 ataków i w zależności od postaci możliwość ich podmieniania.
(DB Mafia)
ale w raging blast 2 nie ma fabuły może fajnie się walczy ale w battle of z może też
dobra przestańmy toczyć temat czy ta gra jest fajna czy nie rozmawiajmy o nowych wiadomościach na
temat tej gry oceny będziemy wstawiać kiedy ta gra wyjdzie
Co to za moda w wymienianie kostiumów ? W N:UNS3 można było wygrać kartę z pomarańczowym strojem Goku, tutaj widzę, że Goku posiada strój naruciaka w trybie sage mode. Do tego opaska na czoło. WTF ?
mam bardzo dobre wiadomości pierwsza to że w Europie dragon ball z battle of z ukaze się 24 stycznia druga to że demo ukaże się w grudniu a trzecia to że w kolekcjonerce znajdzie się 25 centymetrowa figurka goku w super saiyan
i pakiet dlc
Zmienili okładkę. Tamta mi się bardziej podobała. Szkoda ze w kolekcjonerce nie będzie figurki Gohana ale Goku też spoko. Przynajmniej nie ten frajer Vegeta :D Nowe screeny wyglądają fajnie. Mam nadzieje że demo będzie ogólnodostępne a nie tylko dla posiadaczy konta PS+ tak jak to czasem bywa.
ktoś mi poda nick na ps3 żebym mógł z kimś pograć w dragon balla ?
zapomniałem mój nick to michaelsayanin
istnieje szansza na offline multiplayer w dragon ball z battle of z !
jeśli lubicie offline multiplayer to potpiszcie petycie i powiedzcie o tym swoim znajomym a tu jest link [link]
Jest również wersja PC dla szukających : [link]
Gra jak na platformach PC działa naprawdę świetnie drużyna Play Game Hacker bardzo się postarało :)
,ultimate tenkaichi' Stary to była porażka
Jak w to grać, Kontry polegały na szczęściu.
DBBT3 tam można było pograć.
Moim zdaniem powinni powrócić do rysunkowej grafiki bo taka zawsze ładnie wygląda i wolno się starzeje. Np wspomniany Budokai Tenkaichi 3 wciąż wygląda super. Tzn jak dla mnie, bo grafika tam naprawdę cieszy oko, chyba najlepsza na ps2. A to co robią z grafiką ostatnio to bardziej przypomina mi te filmy animowane typu Shrek itp. Rysunkowa grafika o wiele bardziej pasuje do DB. No i mogliby zrobić kampanie z pierszego DB bo dla mnie (i wielu innych osób) jest on lepszy niż DBZ. Taka kamania byłaby miłym dodatkiem do standardowego trybu fabularnego z DBZ.
Ja bym wolal bardziej rozbudowana gre singel czy cos jak gry db na ps3 ;) typu wlasna postac rozne przemiany w super sayiana stworzone przed siebie itp nie tylko :D
eh walnalem sie znaczy tak jak gry na ps2 :)
Albo mogliby zrobic porządną grę osadzoną w przyszłości trunksa. Coś w stylu rpg ze nabijaloby sie exp na slabszych przeciwnikach (na ziemi panowalby chaos wiec pewnie pełno byłoby szabrowników i tym podobnych), gadałoby się z postaciami, robiło misje. Walke by mogli zrobić jak w Metal Gear Rising że można przecinać wszystko mieczem, to by była świetna gra ale niestety twórcy gier o DB zamykają się w wąskich ramach bijatyk toczonych na określonej arenie. Ciekawiej byłoby gdyby te bijatyki były chodzone i między walkami też było coś fajnego do roboty.
Nie pokładam wielkich nadziei.
Grafika brzydka gameplay nie wygląda najlepiej.
[link]
Tragiczny wybór postaci nie wiem czy te 5 co dałem to nie będzie za dużo.
a ja bym chciał grę dragon ball taką jak buu fury tylko w 3d i nową grafiką
to by była doskonała gra według mnie
ogłoszono że 17 grudnia na japońskim ps store będzie demo dragon ball z battle of z nie ma jeszcze informacji
kiedy będzie w europie ale będzie
To będzie pierwsza albo jedna z pierwszych gier jaką kupie jeśli zdobędę tą konsolkę, jestem hardkorowym fanem dbz i żaden tytuł nie może mi umknąć :)
Fatalna grafika,fatalny gameplay! Co to za gra wogole ?! juz wole grac w LF2 DBmod!!!!!!!!1
Nie kupujcie!sciagnijcie sobie demko z ps store i zagrajcie a potem usuniece z pewnoscia ja nawet nie dokonczylem demka calego
mogliby w końcu wymyślić coś nowego, a nie ciągle ten sam syf :D dodadzą jakiegoś kota i wołają 200 zł za grę, dobre sobie. Fajnie gdyby zrobili DB z jakąś ciekawą fabułą np X lat po wydarzeniach z Anime czy tam mangi. Że jest się jakimś potomkiem Goku czy coś :D Najlepiej pójść na łatwiznę i zrobić zwykła bijatykę, żal.
Super grafika sterowanie nie jest złe i ogółem gre oceniam po zagraniu w demo na dobry-
No a już miałem sellac X360 ale jednak sie wstrzymam. dla mojego najlepszego Anime ;p
Komiksy w grach. To nawet na PS2 nie wydawało mi się fajne. chodzi mi o komiksową animację.
Egzemplarz pre-orderowy zamówiony, teraz czekać. Swoją drogą dostępne jest demo na PS Store. Moim zdaniem gra jest GENIALNA. Wpływa na to:
- możliwość "budowania" bohatera (poprzez karty możemy dać mu określone cechy, zdolności)
- ilość bohaterów... są chyba wszyscy
- wielkość planszy na której rozgrywamy walki
- ilość przeciwników w jednym meczu
- MULTIPLAYER (mówię o online!!! a nie local)
- GRAFIKA... nic dodać, nic ująć: zniewala
- szybkość rozgrywki
- wykorzystanie panelu dotykowego - dzięki niemu zyskujemy 4 wirtualne przyciski
- wydawanie komend drużynie
- i WIELE WIĘCEJ...
Gdzieś wyczytałem, że jest to największa produkcja bazująca na serii Dragon Ball - widać to już w wersji demonstracyjnej!
Podsumowując: nie mieć tej gry na PSV to tak jakby mieć 3DS bez Monster Huntera lub PS3 bez Last of us... Jest to pozycja "MUST HAVE"
Czy wiadomo juz czy wyjdzie jakas nowa gra dragon ball lub film w tym roku???
To bardziej bijatyka rpg niż normalna bijatyka fajnie się gra z kumplami przez neta ale do grania solo odpada.Gra średnia 7/10
Miałem okazje pograć i JEDNO WIELKIE ROZCZAROWANIE... Namco należą się brawa...
Grafika naprawdę kuleje - ale nie jest ona dla mnie priorytetem więc to jakoś przełknąłem.
Kamera - jest tak bardzo zrypana... cały czas jest zawieszona na przeciwniku którego chcemy lać... więc czasem widzimy gore albo domek zamiast naszej postaci *-*
Postacie - w innych grach była różnica w szybkości, sile umiejętnościach postaci... tutaj? każda postać jest
identyczna pod względem rozgrywki... jedyna różnica to "wygląd"
Dokładnie to samo jest z przedmiotami/kartami... można wykorzystać wszytki sloty a i tak nie widać żadnej różnicy.
Kompani NPC - porażka... nie ma szans na wskrzeszenie czy pomoc w biciu przeciwnika...
Do tego dochodzi sztuczne przedłużanie story poprzez dodanie walk po stronie "zła" i całkowity brak co-op oraz PVP przy 1 konsolce.... STANOWCZO NIE POLECAM!
Gra bardzo słaba. Tylko 8 postaci ma atak ultimate. Prosta, brzydka i bardzo uproszczona gra z beznadziejnie ułożoną fabułą w trybie single. Zapomnijcie o walce 1 na 1. Nawet w finałowej walce z Friezą czy Cellem. Nie kupujcie tego. Nie za te pieniądze
Łukasz.ryba.goku :: Przeglądając YT można się pokusić o stwierdzenie, że najwyżej przeciętna lub nawet słaba.
Lipa trzeba czekac na jakies nowe dragon ball :D Bo pierwsze to nie ma split screen ani nic na solo no wiadomo o co chodzi :D Do tego multi w miare ale nie powala według mnie :P
Witam!
Rozkręcam właśnie biznes figurek i gadżetów anime.
Potrzebuję trochę wsparcia fanów anime w tym konkretnie dragon ball'a
Byłoby mi bardzo miło gdybyście zajrzeli na aukcję allegro w której wystawiłem kryształowe kule na sprzedaż w bardzo atrakcyjnych cenach.
[link]
Pozdrawiam i dziękuję !
Grałem w to u kolegi bo chciałem sprawdzić. Multi teoretycznie może ujść ale single to porażka. Ja uważam że ta gra nie powinna wyjść w tym roku tylko kilka lat wcześniej to może by szał robiła. mam nadzieje , że next gra serii Dragon Ball będzie jak Raging Blast 2 (+ dodanie GT sagi) lub nawet zawierała to co dawny Budokai Tenkaichi 3(HD wersja mi nawet styknie). Więc nawet nie mam zamiaru kupować tego shitu.
Według mnie grałem w db na ps2 i słyszałem że sterowanie w dbz batle of z jest za przeproszeniem bardzo chujowe i tryb multi nie na online więc dla mnie to troche taki nie wypał:| mogłem sie zastanowić zanim kupiłem:D
Ta gra to jakis żaart,ja tylko prosze o jedno zeby w przeciągu 5 lat powstał jakis Dragon Ball na wzor tych z GBA(Legacy of Gou 1,2 oraz Buu Fury),te gry byly wprost miodne.Kto grał ten wie i mysle,ze rowniez podzielacie moje zdanie na ten temat.Naprawde miloby bylo zagrac w taka gra w jakosci HD. NAMCO PLEASE!!!!!!
szczerze myślałem że ta gra to będzie porażka a tu tak troche nawet dobra ale jak sie przejdzie większośc misji to głupia powoli sie robi ale wy piszecie że wielo jest zajebiste a jedno to gówno ja muwie tak jedno mi sie podoba bo w multi nie grałem :P więc ... każdy muwi że ta gra TO JEDNO WIELKIE GÓWNO ja tak nie uważam :( gdyby dodali na 2 graczy to było by według mnie na 3 miejscu albo 2 moich dragon balli a grałem w 3 :P
ps berial6 tam nie ma 30 postaci :P
Ja osobiście chciałbym takie coś jak dragon ball online tylko żeby było na ps3,xbox360 itd. oglądając na yt zobaczyłem że to jest (oglądałęm jeden odc.) zajebiste więc takie coś by mi pasowało tylko z angielskim dubbiengiem albo oficjalnie napisami I żeby było na ps3 .
^^ nie za bardzo rozumiem ten komentarz. A poza tym, serio wolisz angielski dubbing? Ja bym chciał, żeby dali francuski bo to najlepszy z tych nieoryginalnych.
Może i masz racje ale jednak wole angielskie napisy chociaż bo francuskiego nie umiem ale cóż najlepiej byłby polski ale to są tylko marzenia
@yerodin - a ile niby postaci ma mieć ultimate? Dobrze, że nie każdy go ma. Może Frieza Soldier też powinien robić Genki Dame? Nawet w grze mistrz Roshi mówi o tym, dlaczego nie każda postać posiada taki atak. Po drugie - mnie się akurat podoba to jak prowadzona jest fabuła. Ile razy można wałkować to samo? Dla mnie to plus, że historia jest trochę zmieniona. Poza tym ta gra jest dla fanów DB, a ci z kolei dobrze znają już fabułę serii. Walczyć 1v1 można, ale tylko online. Niestety wtedy najbardziej widać wady systemu walki. Jako gra kładąca nacisk na multiplayer, nie jest taka zła. Przeciętniak przeznaczony dla fanów serialu. Poza tym na allegro można kupić nówkę w folii nawet za 99zł. Sam za tyle kupiłem. Wprawdzie okładka i instrukcja są po niemiecku, ale sama gra już po angielsku, z możliwością zmiany języka na japoński (czyli standard). Za taką cenę, nie żałuję. Gra mogłaby być lepsza, ale już trudno. Przynajmniej to coś nowego, czego nie było wcześniej w serii. Za to należy się plus. Dobrze, że nie zrobili RB3, które pewnie znów byłoby ułomnym tenkaichi 3 z lepszą grafiką.
Nie rozumiem aż takiego hejtu na grę. Gra daje powiew świeżości w serii i ma bardzo ciekawie zrobione potyczki sieciowe, które znacznie wydłużają żywotność gry. To, że nie każdy ma Ultimate nie boli, bo rzadko kiedy w ogóle go można wykorzystać. W 99% przypadków zanim naładujemy ultimate to ktoś nas zdejmie i po Genki Damie.
Brak GT to plus, bo nie lubię tej serii, a Battle of Gods kłóci się nam z GT.
Fajnie zrobili różne role w drużynie. Mam wrażenie, że piszacy komentarze albo nie grali, albo grali tylko w demo, albo po prostu nie potrafią opanować dość łatwego systemu walki ; )
Dobrze, że nie jest to kolejne RB albo Ultimate Tenkaichi, tylko powiew świeżości. Dla mnie warto kupić - ja przegrałem ponad 20h i gram dalej po sieci.
Ktoś chętny na coop albo pojedynek? Mam dość ludzi wybierających ciągle te same postaci. fajnie byłoby odegrać walki np. androidy 17 i 18 na trunksa i gohana ;)
Nawet Nawet