Dead Island Riptide w edycji kolekcjonerskiej do kupienia w polskich sklepach
Mam pytanie. Chciałem kupię książka World War tylko same empiku dopiero 20 maja?
Raczej nie jestem fanem kolekcjonerek i na tą pewnie też się nie skuszę ale przyznaję że sam zestaw ciekawy i fajny.
Na samą grę czekam z niecierpliwością bo Dead Island 1 było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem i spędziłem przy niej prawie 50h świetnie się bawiąc.
Mam pytanie. Chciałbym kupić książkę World War tylko w Empiku ale dopiero w 20 maja będzie?
Pozdrawiam nie moglem edytować posta.
No niestety, imho nic ciekawego w tej kolekcjonerce nie ma. Niedrogo, ale w tym wypadku trzeba być ultra fanem ;]
O niebo lepiej niż w poprzedniej wersji, ale nadal te wszystkie gadżety to raczej śmieci... Ale idzie to w dobrą stronę :)
Nie najgorsza, ale zamówiłem już zwykła, tzn. tą limitowaną preorderową (btw tak jak w DI1 ma lepszą okładkę :)).
Przypuszczalnie dla kogoś, kto nie jest entuzjastą, to bogate (na swój sposób), interesujące, ale też poniekąd zalegające przedmioty. Chociaż widoczny jest duży postęp względem poprzedniej edycji.
A ja w międzyczasie poczekam na pierwsze unboxingi.. ;)
Nitro2050 --> Tak, 20 maja książka będzie dostępna (w Empiku również).
Wolałbym te silikonowe piersi. Takie memento mori na biurku, a nie kupa szmelcu w pudełku.