Witam. Przymierzam się do zakupu konsoli. Tylko myślę sobie, którą wybrać. Cały czas przekonywał mnie PS3 i to właśnie jego chciałem zakupić ze względu na 2 kumpli z którymi mógłbym pograć, lecz mam też kuzyna która ma Xbox'a dlatego mam mętlik w głowie. Co mi polecacie? Którą konsole?
P.S. Wielki minus Xbox'a to płatne multi
W sumie to bez różnicy, lubie gry które znajdują się na obie platformy. Więc co mi polecacie?
Mam x360 slim 250gb do sprzedania, z dwoma grami (TDU 2, Fable 2). Po serwisie w MS, przegrzała się (znany mankament slimów z początku produkcji), nadal ma długo gwarancję. Mogę podać więcej szczegółów, jeśli jesteś zainteresowany. Niech nie odstrasza cię to że była naprawiana, wymienili większość podzespołów, przez co będzie chodziła jak nowa. Już zresztą założyłem temat, niestety nie było chętnych
Prosta sprawa. Co wolisz. Gears of War, Forzę, Alan Wake, Halo czy też Killzone, Uncharted, God of War i GT4? Poza jeszcze kilkoma ciekawymi exami - cała reszta gier jest i tak taka sama.
Swego czasu miałem obie konsole (swego czasu ponieważ PS3 dostało YLOD gdzieś na początku września), i jako użytkownik obu, stanę po stronie PS3. Bardzo sympatycznie mi się przy niej czas spędzało, zarówno wtedy gdy bawiłem się w trybie single jak i multi. Bardzo mi się podobały także gry wydawane na wyłączność - inFamous, Uncharted, Yakuza, to tylko niektóre marki z większej całości.
A pewnie się zapytasz co jest nie tak z XBOXem? Xbox jest ok. Korzystałem z niego przy ekskluzywnych produkcjach. Przeszedłem na nim oba Gearsy, Alana Wake'a i pare innych produkcji. Heh, nuda. Nie moje klimaty(no Alan by jeszcze uszedł gdyby nie monotonny system walki). O multi się nie wypowiem bo nie grałem. Uznałem że skoro płacę za grę raz, to drugi raz nie będę tylko po to by se na necie popykać.
W chwili obecnej nie mam ani czasu grać, ani w co grać więc na razie Xbox trafił spowrotem do pudełka aby się nie kurzył ;p.
Wszystko zależy od tego jakie gry lubisz, ale Xbox 360 ma jednak parę zalet, takich jak Xbox Live oraz Kinect.
ja mam xboxa i jest ok , jedynie pad jest momentami słaby ale zależy jakie gry się gra
mam PS3 i X360 i powiem ci tak. W multiplatformach grafika lepsza na X360(lepszy procesor graficzny) a w PS3 lepsza płynność minimalnie(lepszy procesor fizyczny).. natomiast jeśli chodzi o rodzaj gier to już tylko twój osobisty wybór....a i na X360 granie online kosztuje a na PS3 masz za darmo ale gorsza komunikacja.....wybór należy do ciebie a najlepiej poczytaj sobie na necie wpisz w google PS3 vs X360 i sam zdecyduj..pozdr